Športové možnosti

Športovo založených návštevníkov poteší volejbalová hala, ktorá je vám k dispozícii okrem iného aj na tréningy, usporiadanie turnajov a rôznych súťaží. Pre priaznivcov squashu máme pripravené 4 profesionálne dvorce s možnosťou zapožičania rakiet. V našich priestoroch sa tiež koná miestna squashová liga.


Volejbalová hala

Skupiny športovcov asi najviac ocenia možnosť prenájmu volejbalovej haly. Môžete si zahrať zápas alebo zorganizovať celé súťaže. V našej hale mali sústredenie aj niektoré prvoligové volejbalové kluby, trénujú v nej žiaci, kadeti aj juniori. Pravidelne sa konajú tanečné súťaže, napríklad v latinsko amerických tancoch.


Mini Relax Centrum

Pre vaše maximálne pohodlie vám naše Mini Relax Centrum poskytne rôzne druhy odpočinkových a relaxačných programov.
Neváhajte po squashi alebo volejbale využiť naše možnosti oddychu vo forme suchej fínskej sauny, perličkového kúpeľa, džakuzy, masáže, biolampy alebo iných.

 


Masáže

Vedeli ste, že masáž sa netýka len vášho tela? Poskytuje uvoľnenie pre svaly, ale povzbudzuje aj vašu mozgovú činnosť a ladí ju na tú správnu frekvenciu. Prostredníctvom masáže sa zahreje pokožka, čo má blahodárny účinok na jej celkový vzhľad. Pozitívne účinky budú viditeľné na vašich kĺboch, šľachách a prejavia sa v zlepšení činnosti vášho krvného obehu. Nevynechajte preto možnosť uvoľnenia vášho tela aj mysle. Zárukou vašej spokojnosti je Ján Sirka Sirocký, ktorý má dlhoročné skúsenosti ako športový masér napríklad žilinských basketbalistov.


Squash Centrum

Pre profesionálnych aj amatérskych športovcov sú k dispozícii 4 kvalitné squashové dvorce. Zabavte sa touto populárnou hrou a doplnte energiu v Mini Relax Centre. Ochotný personál vám zapožičia rakety alebo pripraví iontové nápoje.