Reštaurácia

Naša reštaurácia je známa v Žiline aj v okolí vďaka 20 ročným skúsenostiam. Ponuka jedál je široká, okrem tradičných československých jedál si môžete vybrať aj z najobľúbenejších svetových kuchýň. Máme dlhoročné skúsenosti v orientálnych kuchyniach, v roku 1991 sme ako prví v Žiline otvorili čínsku reštauráciu „Mini Azia“. Samozrejmosťou je talianska kuchyňa, priaznivci pikantnej chuti si určite vyberú z ponuky jedál thajského, marockého, indického alebo maďarského pôvodu.

Zárukou vašej spokojnosti bude náš skúsený personál, s ktorým pracujeme už 20 rokov. Medzi našich pravidelných návštevníkov patria napríklad žilinskí futbalisti a hokejisti, ako aj hokejové kluby z celého Slovenska, známi herci, tenisti a tanečníci z celej Európy. Zo známych osobností našu reštauráciu obľubuje napríklad herec Miroslav Donutil.

Naše priestory sú vám k dispozícii na rôzne spoločenské udalosti, ako napríklad rodinné oslavy, svadby, firemné stretnutia, školenia alebo sústredenia športovcov. Nechajte nás pripraviť pre vás kompletnú organizáciu vrátane výzdoby. samozrejmosťou je gril na drevené uhlie. Osobitný prístup venujeme aj profesionálnemu cateringu, pričom radi vyhovieme najrôznejším požiadavkám klienta. Jedlá z našej kuchyne sú obľúbené aj vo firmách, pre ktoré môžeme ponúknuť rozvoz stravy na pracovisko.

 

V prípade akýchkoľvek otázok nám neváhajte zavolať a informovať sa  u pani Voštinárovej na telefónnom čísle 0903 88 55 97 alebo 041 56 221 64.